У ЧНУ обирали найкрасивішу студентку

У ЧНУ обирали найкрасивішу студентку

Конкурс краси відбувся 15 березня в Черкаському національному університеті. Переможницею стала Віра Свіргун. Про це повідомляє ПРОЧЕРК. 

Загалом у змаганнях брали участь 11 студенток. Кожна з них отримала певний титул:

Дарина Вагін – Віце-міс;

Валерія Кучеренко та Вікторія Мамченко – друга Віце-міс;

Тетяна Федченко – Міс вишуканість;

Богдана Литвиненко- Міс артистичність ;

Ліана Алека – Міс посмішка;

Аріна Медяник- Міс талант;

Альбіна Городнічук – Міс кмітливість;

Анна Серьоженкова – Міс ніжність;

Анастасія Кабаняча – Міс грація.

Співорганізаторка конкурсу, голова Студентської ради ЧНУ Юлія Нечипоренко розповідає, що підготовка була дуже кропіткою і шаленою. З осені студентки готувалися до цього концерту. На початку репетицій було 15 учасниць, але деякі не витримали. Також за словами Юлії, дівчата займалися у тренажерній залі, їх навчали правильно дефілювати і танцювати.

На сцені учасниці дефілювали, показували танцювальні номери, співали та декламували вірші.

– Конкурс пройшов достатньо на високому рівні. Чесно кажучи, через те, що у нас було у кімнаті обговорень, і які виникли у нас розбіжності, ми дійсно не могли обрати трійку, нам довелося вивести чотири дівчини до фіналу, – розповідає партнер заходу та одна з суддів конкурсу, Гоарік Рубенян.

Сама Міс ЧНУ 2017 Віра Свіргун розповіла:

– Я відчуваю шалене щастя, я до цього йшла більше, ніж півроку. Для мене це було дуже-дуже приємно отримати цю перемогу. І дуже-дуже важливо. Я схудла на сім кілограмів. Це для мене була велика перемога. Хоча я була і так худенька, але для конкурсу треба було ще. І, звісно, чотири місяці тренувань це складно. Але круто.

Поділилась враженнями й інша учасниця Анна Серьоженкова.

– Враження від конкурсу у мене позитивні, адже це дуже великий досвід для мене. Звичайно, я хвилювалася, і це було видно. Але конкурс пройшов круто, – розповіла володарка титулу Міс ніжність.

Прочитайте ще:

Залиште коментар