Автодорогу державного значення почали ремонтувати на Звенигородщині

Автодорогу державного значення почали ремонтувати на Звенигородщині

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 3 вересня розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці км 156+100 – км 163+100 у селі Гусакове Звенигородського району.

Наразі проводяться роботи із фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року кошти з Державного бюджету передбачені відновлення покриття лише на 2 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 156+100 – км 163+100 у селі Гусакове буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіччя, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, ремонт штучної споруди.

На час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги, рух автомобілів буде ускладнено, рух автотранспорту здійснюватиметься по одній полосі у реверсному режимі. На автодорозі Н-16 облаштовано необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху.

Автодорога Н-16 була побудовано у 80-х роках минулого століття. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт цієї автодороги не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Про це повідомляє пресслужба САД у Черкаській області.

Залиште коментар