Комунальники у Черкасах почали ремонтувати дороги

Розпочались усування ямковості на дорогах Черкас. Наразі комунальники працюють із залученням установки рециклер. Про це розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, для ліквідації ямковості використовується старий асфальт, збережений від продуктів фрезерування в літній сезон.

“Роботи, які зараз виконує КП «ЧЕЛУАШ» – це тимчасова міра запобігання аварійним ситуаціям на дорогах. Також вони допомагають не допустити збільшення проблемних ділянок, утворених за зимовий період. Крім того, такі роботи дешевші – витрати ідуть лише на оплату праці дорожніх робітників та на пальне.

На сьогодні аварійні ями ліквідували по вулицях: Байди Вишневецького, Степана Бандери, Князя Ольгерда, Генерала Момота, Святителя-хірурга Луки, Вʼячеслава Чорновола, Пастерівська, Новопречистенська, Припортова, Ярославська, Богдана Хмельницького, Сергія Амброса, Чигиринська (від вулиці Петра Дорошенка до вулиці Сінна) та проспекту Перемоги.

Найближчими днями роботи проводитимуться по вулиці Дахнівська Січ. Також плануємо завершити роботи по вулиці Петра Дорошенка. Виїзд з міста в бік міста Золотоноші теж в неналежному стані, тому також найближчими днями там працюватимуть комунальники.” – розповів мер Черкас.

Залиште коментар