Автомобілісти Черкащини перевезли за 9 місяців 11 млн пасажирів

Автомобілісти Черкащини перевезли за 9 місяців 11 млн пасажирів

Професійне свято – День працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, традиційно в останню неділю жовтня в області відзначають 6,2 тисяч працівників галузі, повідомляють в управлінні статистики в Черкаській області.

Лідером на ринку пасажирських перевезень в області є автомобільний транспорт. За дев’ять місяців поточного року його послугами, з урахуванням перевезень фізичними особами–підприємцями, скористалися 51,4 млн. пасажирів, що становить 71,7% обсягу перевезень усіма видами транспорту.
Перевезення пасажирів автотранспортом фізичних осіб–підприємців становили 11 млн. пасажирів.
Автомобільним транспортом відправлено 3,8 млн.т вантажів та виконано вантажооборот в обсязі 873,1 млн.ткм, що відповідно на 37,4% та 24,5% більше проти січня-вересня 2016 р. Обсяг перевезених вантажів автотранспортом фізичних осіб-підприємців збільшився в 1,9 раза і становив 2,2 млн. т.

Важливою складовою транспортної системи області є автомобільні дороги. Черкаська область налічує 6,1 тис.км автомобільних доріг загального користування, що становить 3,7% у загальній транспортній мережі України. При цьому питома вага автомобільних доріг з твердим покриттям у загальній
довжині – 97,2%. Щільність автомобільних доріг з твердим покриттям в області становить 277 км на 1 тис.км2 території при середній по Україні – 271 км. У розвиток галузі підприємствами транспорту за шість місяців 2017р. за рахунок усіх джерел фінансування спрямовано 25,9 млн.грн капітальних
інвестицій.

Прочитайте ще:

Залиште коментар