Індустріальний парк, сонячні батареї та завод з переробки сої: яким буде наступний рік для Золотоноші

Індустріальний парк, сонячні батареї та завод з переробки сої: яким буде наступний рік для Золотоноші

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський під час щорічного звіту назвав ті напрямки, які будуть пріоритетними у 2018 році. Найперше, це й індустріальний парк (розробка проектно-кошторисної документації та облаштування інженерних мереж, визначення керуючої компанії). На думку міського голови, за такими парками майбутнє української економіки, і це перший крок до того, щоб місто Золотоноша стало ще більш успішним. Про це повідомляє сайт “Золотоноша

Наступними кроками будуть встановлення сонячних батарей по вул. Обухова, 65; будівництво заводу із виробництва олії товариством «Ойл продакшн Юкрейн» на вул. Канівській; будівництво заводу по переробці сої методом глибокої екстракції по вул. Обухова; будівництво елеватора по вул. Шевченка, 3а. Також продовжаться роботи на об’єктах, які вже розпочаті – реконструкція полігону твердих побутових відходів, реконструкція самоплинного та напірного колекторів, завершення будівництва резервуару чистої води, продовження комплексу робіт по регулюванню та поліпшенню гідрологічного стану річки Золотоношка, будівництво набережної та облаштування парку «Надія» біля цієї ж річки, завершення будівництва басейну на території гімназії ім. Скляренка, реконструкція стадіону ДЮСШ, завершення реконструкції площі Героїв Майдану. Також планується завершити реконструкцію першого поверху під квартири по вул. Благовіщенська, 9. Нагальними ж залишаються такі проекти: реконструкція гуртожитку ліцею під житловий будинок по вул. Шевченка, 33; виготовлення проектно-кошторисної документації по вул. Шевченка, 70 під гуртожиток для військовослужбовців та учасників АТО, зараз оформлюється проектно-кошторисна документація для виділення житла воїнам АТО у приміщенні колишнього дитячого садочка у Згарях, який не працює. Він уже знаходиться на балансі міської ради і 5-6 учасників АТО матимуть можливість отримати там житло.

У Золотоноші працює програма «Місто власними руками», яка передбачає освітлення вулиць, капітальний ремонт вулиць та дворових заїздів, також участь громадян у ремонтних роботах об’єктів житлового фонду. Пріоритетною залишається й освітня галузь, яка переживає новий період реформування. За кошти, виділенні зовсім нещодавно кабміном (2 млн 100 тис грн.) планується найближчим часом закупити комп’ютерну техніку, навчально-матеріальне забезпечення та провести заміну вікон і дверей у школі №1, №3 та днз «Струмочок». Сума буде розподілена між усіма навчальними закладами міста. У школі №3 передбачено капітальний ремонт даху, у школі № 5 триває переобладнання шкільної їдальні та кабінету хімії, у школі №6 передбачено капітальний ремонт спортивного залу та віконних блоків. Вже розпочато ремонт системи опалення у садочку «Ромашка». Щодо культурної галузі, то найближчим часом заплановано перенесення краєзнавчого музею ім. М. Пономаренка у інше приміщення, а для розвитку спорту проводяться роботи по встановленню тенісного корту та нового поля для міні-футболу, реконструкція поля, яке уже існує.

Залиште коментар