Автопарк “Черкасиводоканалу” поповнився за рік на 5 автомобілів

Автопарк “Черкасиводоканалу” поповнився за рік на 5 автомобілів

На території центрального майданчика КП «Черкасиводоканал» відбулася виставка автомобілів придбанихв 2017 році за бюджетні кошти. У заході прийняли участь міський голова Анатолій Бондаренко, перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко та директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Про це повідомила прес-служба підприємства.

Автопарк поповнився мулососом, автоцистерною, пасажирським автобусом та двома автомобілями для аварійно-відновлювальних робіт. Вартість техніки  склала 7 млн. грн. Ця спеціалізована техніка призначена для відкачки стоків, доставки питної води в різні райони міста, перевезень працівників підприємства та для найскорішого реагування бригад на аварійні ситуації.

“Хочу зауважити, що КП «Черкасиводоканал» одне з кращих підприємств в Україні. Я дякую колективу за допомогу міській владі в організації громадських заходів. Зауважу, що влада й надалі у 2018 році буде підтримувати підприємство. Зокрема, в придбані техніки та фінансово. Це наше комунальне підприємство, яке повинно розвиватися та бути взірцем для інших”, – розповідає міський голова Анатолій Бондаренко.

Після огляду автотранспорту міський голова привітав працівників КП «Черкасиводоканал» з Новим роком та вручив сертифікат на суму 4,5 млн. грн. для фінансової підтримки підприємства. Захід завершився в актовій залі захоплюючим виконанням народних шедеврів хором «Канон».

Залиште коментар