Майже 5 км дороги з поганою славою нарешті освітлено

Майже 5 км дороги з поганою славою нарешті освітлено

Траса державного значення, яка вже давно на Черкащині зажила слави «дороги смерті», нарешті освітлена. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. 

Ця дорога йде в бік Чигиринщині, пролягає через село Червона Слобода, її давно вже  визнано дорогою підвищеного ризику. Тепер вона освітлена майже на 5 км.

Відрізок дороги проходить через село та повз два дитячих садки і школу. У темну пору доби траса довгий час не освітлювалася, окрім того на ній були відсутні світлофори, через що на цьому відрізку траплялися автопригоди, які мали трагічні наслідки.

У 2015 році там трагічно загинула школярка, а у 2016-му помер внаслідок чергового ДТП чоловік. Селяни й акцію протесту на «дорозі смерті» влаштовували, і зверталися у різноманітні органи. Однак результат отримали лише зараз.

Справа в тому, що майже півтори сотні ліхтарів встановили ще влітку. Проект з облаштування цієї ділянки оплатили з обласного бюджету, а це понад  чотири мільйони гривень. Утім, хто сплатить гроші за під’єднання, а в майбутньому — і за світло — довго не могли вирішити.

Нині ж батькам не так страшно буде відпускати дітей переходити сумнозвісну дорогу.

Залиште коментар