«Азот» налагодив випуск продукції для боротьби з коронавірусом

«Азот» налагодив випуск продукції для боротьби з коронавірусом

У зв’язку з епідемією коронавируса, Черкаський “Азот” буде виробляти і безкоштовно поставляти до медичних установ Черкаської області рідкий кисень, який є життєво необхідним для порятунку людей. Про це пише agropravda.com.

У медицині рідкий кисень використовується при підготовці спеціальних збагачених дихальних газових сумішей, які застосовуються для лікування різних хвороб, пов’язаних з порушенням роботи органів дихання. Також рідкий кисень в деяких випадках використовується при наркозі.

Рідкий кисень на Черкаському “Азоті” отримують в цеху розділення повітря К-3 в процесі виробництва газоподібного азоту і газоподібного кисню, необхідних для підтримки технологічних процесів.

Черкаський “Азот” вже почав поставки медичного кисню в Черкаську обласну лікарню, Третю Черкаську міську лікарню швидкої медичної допомоги та “Черкаський міський пологовий будинок” Центр матері та дитини “. Тепер “Азот” налагодить безкоштовне постачання кисню і в інші лікувальні установи Черкас.

Безкоштовна поставка рідкого кисню медустановам Черкас – тільки частина допомоги, яку надає Черкаський “Азот” e зв’язку з епідемією Covid 19. Підприємство планує внести близько мільйона гривень до спеціального фонду допомоги місту Черкаси.

«Міський та обласний бюджети не покривають потреби медицини, які зараз виникають, тому було вирішено створити спеціальний фонд, куди будуть перераховуватися кошти і буде закуповуватися все необхідне. Перш за все мова зараз йде про захист медиків, які працюють з інфікованими, лікb для хворих і апаратb штучної вентиляції легенів. Крім того, ми готові забезпечити медичні заклади міста необхідною кількістю рідкого кисню», – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління ПАТ «АЗОТ» .

«Азот» виробляє 21 тонну рідкого кисню на добу. Рідкий кисень, крім медицини, використовується для потреб різних галузей промисловості.

Залиште коментар