На Черкащині плюс 43 підтверджених випадки Covid-19 за добу

На Черкащині плюс 43 підтверджених випадки Covid-19 за добу

43 нових випадки захворювання на коронавірус за останню добу підтверджено на Черкащині. Такі офіційні дані озвучили владці під час спільного брифінгу голови ОДА та міського голови Черкас.

Загалом в нашій області тепер 46 підтверджених інфікованих. 15 перебувають у лікарнях у стані середньої тяжкості, 31 лікуються амбулаторно і мають легкий стан захворювання, повідомив Роман Боднар.

У Кам’янці 23 хворих, серед них 5 медиків. У Черкасах 10 хворих: 7 з Черкас, решта з Кам’янки, Городища і Черкаського району. Серед них одна 2-річна дитина.

Як зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, механізм дій чітко відпрацьований. Медики, які контактують з хворими, перебуватимуть на обсервації. У Черкаській інфекційній лікарні достатньо захисних костюмів та медикаментів. У Черкасах розпочалася повна дезінфекція.

За словами мера Черкас, влада підготує більш жорсткі карантинні заходи. Слідкуватимуть за дотриманням карантинних обмежень у місцях торгівлі, а по місту будуть блок-пости, які мірятимуть температуру. Перелік заходів визначать на сьогоднішньому засіданні комісії з ТЕБНС. Проте в’їзди і виїзди з міста поки не перекриватимуть.

“Самодисципліна – це головне у боротьбі з коронавірусом. Тому прошу усіх громадян дотримуватися правил карантину”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

Голова ОДА Роман Боднар додав, що зараз у посиленому режимі працює поліція, визначаючи коло контактів інфікованих осіб для їхньої ізоляції.

Брифінг міського голови Анатолій Бондаренко та голови обласної державної адміністрації Роман Боднар стосовно епідемічної ситуації в Черкасах та області.

Опубліковано Черкаська міська рада Неділя, 29 березня 2020 р.

Залиште коментар