Барельєф з сюжетом фільму «Король лев» з`явився у Дитячому парку (фото)

Барельєф з сюжетом фільму «Король лев» з`явився у Дитячому парку (фото)

На стінах у Дитячому парку у Черкасах тепер можна помилувалися кадрами з улюбленого дитячого фільму “Король Лев”. Ефектний барельєф тут з’явився завдяки майстерності та креативності Яни Ханаші. Про це інформує пресслужба КП «Дирекція парків».

«Я чула історію про мозаїку, яка була на цих поверхнях. Тому замість звичайних малюнків запропонувала барельєф. Для дитячого парку це дуже важливо. Адже сприяє розвитку дрібної моторики. Дітки можуть доторкнутися, відчути кожен елемент. Це позитивно впливає на формування базових вмінь та навичок: починають швидше розмовляти, краще комунікують зі світом», – розповідає майстриня.

Надихнулася цим сюжетом Яна, коли пішла з сином на перегляд фільму “Король Лев”. Відразу почала вивчати техніки, аби зробити тварин не анімаційними, а реалістичними. Ввела інкрустацію дрібних елементів для кращого ефекту. Так близько 20 квадратних метрів порожньої стіни перетворилися за місяць у цікаву історію для дітей.

«Спочатку ми планували виконати барельєф лише на центральній поверхні, але потім зрозуміли, що історія буде повноцінною, якщо оживе і на двох бічних. Бачу, як діти захоплено тягнуть рученята, аби доторкнутися до жирафа, слоника чи лева. Приємно, що і їм, і їхнім батькам, прийшла до вподоби ця робота», – говорить керівник КП “Дирекція парків” Андрій Куча.

Історію всього життя Короля звірів зобразять у 3D-малюнках на інших площинах по периметру сцени. Нині тривають роботи.

 

Залиште коментар