«Батьківщинівці» у міськраді ініціюють врегулювання питання надання земельних ділянок АТОвцям

«Батьківщинівці» у міськраді ініціюють врегулювання питання надання земельних ділянок АТОвцям

У Черкасах необхідно розробити програму надання грошової компенсації учасникам АТО замість земельних ділянок. Із такою ініціативою на сесії Черкаської міської ради виступили «батьківщинівці».

За словами керівника фракції ВО «Батьківщина» Романа Дісканта, нині міська влада поставлена у незручну ситуацію. З одного боку, учасникам АТО держава гарантувала право на отримання земельних ділянок. З іншого боку, у міста немає у наявності необхідної кількості таких ділянок, аби забезпечити потреби усіх бажаючих. Адже у Черкасах нині нараховується 1830 учасників АТО.

«Аби виправити таку несправедливість, ВО «Батьківщина» у Черкаській міській раді ініціює прийняття міської програми, яка б дозволила виплачувати військовим грошову компенсацію, якщо у міста немає в наявності земельної ділянки для учасника АТО. Тому ми дали доручення підготувати таку програму, і сподіваюся, депутати підтримають таку ініціативу голосуванням на сесії міської ради», – зазначив Роман Діскант.

— Якщо таку програму винесуть на наш розгляд, то ми обов’язково віднайдемо необхідну суму за умови, що компенсація буде визначена у прийнятних для міського бюджету розмірах, — підтвердив думку однопартійця голова бюджетної комісії ЧМР, “батьківщинівець” Юрій Тренкін.

Залиште коментар