Батьківщинівцям не призначили запобіжний захід

Батьківщинівцям не призначили запобіжний захід

Соснівський районний суд Черкас сьогодні відмовив прокуратурі у клопотанні про обрання міри запобіжного заходу щодо батьківщинівців Євгенія Щербини та Сергія Коломійця.

Прокуратура клопотала про заставу для кожного в понад 6 млн грн. Однак суд не побачив підстав і ризиків для обрання такого запобіжного заходу. Таке ж рішення напередодні ухвалено і щодо депутата Черкаської міської ради, керівника Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Юрія Тренкіна.

– Це наші перші перемоги в боротьбі із прокурорським свавіллям, – прокоментував Юрій Тренкін. – Я вдячний усій нашій команді за підтримку! Надумані та юридично нікчемні обвинувачення прокурорів вважаю політичним замовленням задля паралізації роботи штабу Юлії Тимошенко на Черкащині. Однак не вийде! Нашій команді не звикати до подібних переслідувань, організованих владою. Ми вже таке проходили не раз і щоразу перемагали. Вірю, що так буде і тепер.

Нагадаємо, 4 березня Юрію Тренкіну та двом керівникам приватних товариств – батьківщинівцям Євгенію Щербині та Сергію Коломійцю – повідомили про підозру в умисному ухиленні від сплати податків і заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Вони вважають цю справу політичним переслідуванням.

Залиште коментар