«Батьківщинівець» вимагає порушити кримінальну справу проти працівників МСЕК

«Батьківщинівець» вимагає порушити кримінальну справу проти працівників МСЕК

Депутат Черкаської обласної ради від фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк під час сесії облради озвучив звернення про те, що партійці отримують скарги від громадян на роботу центру медико-соціальної експертизи.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, на основі заяв від черкащан депутат направив своє звернення до прокуратури області.

За словами Михайла Мушієка, люди скаржаться, що не можуть потрапити до закладу. Вони приїжджають з районів, годинами чекають і їдуть додому ні з чим.

Депутат прибув на місце, аби перевірити інформацію. Його також не пустили на територію МСЕК.

«В приміщення зайшли лише після того як на місце приїхав заступник голови облради Вадим Гайович. Прошу порушити кримінальну справу через перешкоджання діяльності депутатів місцевих рад, відгородилися і зробили МСЕК режимним об’єктом», – зазначив Михайло Мушієк.

Він розповів, що сам є інвалідом, брав участь у війні в Афганістані, тому не з чужих слів знає, як іноді буває важко пройти комісію МСЕК.

Свою заяву Мушієк подав до секретаріату облради та прокуратури. В ній він вимагає від прокуратури порушити кримінальну справу за фактом перешкоджання депутатській діяльності, а також заслухати звіт керівника МСЕКу на наступній сесії згідно із законом.

Прочитайте ще:

Залиште коментар