Черкаські вчителі дізнавались у поліції, як протидіяти кібер- та наркозлочинності

Черкаські вчителі дізнавались у поліції, як протидіяти кібер- та наркозлочинності

Як виявити та запобігти участі дітей у смертельно небезпечних іграх в Інтернеті «Синій кит», а також  – як убезпечити  дитину від впливу та захоплення вживанням наркотичних речовин та психотропних засобів.  Як правильно,  коректно і доступно донести дитині згубний вплив цих «захоплень», які можуть вплинути на її психічний та фізичний стан, розвиток, що може призвести до  непоправних наслідків?
 Відповіді на ці та інші питання можна було почути під час двох семінарів для заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів навчальних закладів міста на тему: «Кібербезпека. Небезпечні ігри в інтернеті та захист дітей від них» та «Попередження вживання дітьми наркотичних та психотропних речовин», які були організовані та проведені  працівниками служби у справах дітей Черкаської міської ради.
 – Проведення даних  заходів  пов’язано з тим, що служба у справах дітей отримує чисельні звернення  від навчальних закладів міста, які стурбовані  захопленням дітей  інтернетними  «іграми», які можуть призвести до руйнівних для психіки дитини наслідків, та навіть загрози їх життя, а також розповсюдженням серед учнівської молоді впливу нарко-та психотропної залежності. Такі  заходи  спрямовані на надання дієвої практичної та методичної допомоги в роботі з дітьми, батьками та  педагогічними працівниками в закладах освіти, – відмітила начальник служби у справах дітей Світлана Шишлюк.
З представниками навчальних закладів зустрілися начальник відділу протидії кіберзлочинам в Черкаській області Київського управління  кіберполіції департаменту кіберполіції Національної поліції України  Віктор Селіч, начальник управління протидії наркозлочинності головного управління Національної поліції в Черкаській області Олександр Кавалець, підлітковий лікар-нарколог Ніна Карась, які  фахово окреслили найбільш актуальні аспекти протидії та захисту дітей від протиправних посягань.  Також надали рекомендації щодо роботи з батьками, педагогічними працівниками, які займаються вихованням дітей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар