“Батьківщинівець” вимагає провести досудове розслідування з питань неправомірного укладання угод по земельним ділянкам

“Батьківщинівець” вимагає провести досудове розслідування з питань неправомірного укладання угод по земельним ділянкам

Голова фракції “Батьківщина” у Черкаській обласній раді Михайло Мушієк повідомив про те, що секретар міськради Олександр Радуцький у 2015 році, не маючи на те повноважень, укладав додаткові угоди за договорами суперфіції по земельним рішенням.

“Батьківщинівець” із сесійної трибуни назвав усі підприємства, які мають до цього відношення.

“На час підписання секретарем Черкаської міської ради Олександром Радуцьким зазначених додаткових угод рішень Черкаської міської ради, які б давали секретарю міської ради на це повноваження, не приймались. Пунктом 2 рішення Черкаської міської ради від 23.06.2011 року №2-625 “Про затвердження Порядку надання права користування земельними ділянками для забудови на умовах договору суперфіція та надання згоди на суборенду земельних ділянок» укладати договори суперфіція уповноважено міського голову у випадках, визначених Порядком”, – наголосив Михайло Мушієк.

За заявою партійця, секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький, використовуючи своє службове становище, не маючи повноважень від Черкаської міської ради на підписання додаткових угод до договорів суперфіції, підписав їх і тим самим надав неправомірну вигоду зазначеним суб’єктам господарювання у вигляді отримання 9,7999 га землі, за що передбачена відповідальність ст.364 КК України.

У зв”язку з цим Михайло Мушієк у своєму зверненні просить провести перевірку викладених фактів та у відповідності до ст..214 КПК України розпочати досудове розслідування.

Депутатське звернення Мушієк адресував голові ОДА, керівникам силових органів області та Всеукраїнських структур, до Президента та депутатів Верховної Ради України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар