Батьки уманських дітей просять владу встановити “лежачих поліцейських” біля школи

Батьки уманських дітей просять владу встановити “лежачих поліцейських” біля школи

Батьки, чиї діти навчаються в Уманській загальноосвітній школі №3, звернулися до міської влади з проханням встановити «лежачі поліцейські» на небезпечній ділянці дороги по вул. Саксганського.
Про це пише сайт 04744.info.

 

Автором електронної петиції щодо встановлення«лежачих поліцейських» на сайті Єдиної системи місцевих петицій є уманчанка Сушинська Зінаїда Олегівна. За її словами, по вулиці Саксаганського проклали новий асфальт, тому машини там тепер «літають» на шаленій швидкості.

«По цій дорозі в школу №3 і зі школи ходять сотні дітей (з району Осташівка, БабКП, Зарембова Гребля). На дорозі немає тротуару, діти ідуть по обидва узбіччя дороги. Зійти з дороги їм немає куди. Знак обмеження швидкості розміщений дуже далеко, і біля церкви, на біля станції СТО знаки відсутні», — зауважила Зінаїда Сушинська.

Уманчанка звернула увагу місцевої влади на те, що частина власників будинків по вул. Саксаганського виклали бордюри на пішохідній зоні за межами своєї ділянки. Через це діти вимушені йти вузькою дорогою.

«Чого чекати? Трагедії? Декілька днів тому одна машина ледь не збила малолітню дитину!», — наголосила автор петиції.

 

Батьки просять Уманську міську раду терміново встановити засоби примусового зниження швидкості «лежачих поліцейських» визначені ДСТУ 4123:2006 з відповідними попереджувальними знаками по вулиці Саксаганського на відрізку від Свято-Троїцької церкви до школи №3. Крім того, петиція передбачає встановлення попереджувальних знаків «Увага, діти!» при в’їзді на вул. Саксаганського з вул. Гонти та вул. Герцена та знак обмеження швидкості 20 км/год.

Станом на 18 грудня петиція вже зібрала майже 47 підписів з 200 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 46 днів.

Залиште коментар