Без “кришування” правоохоронців існування гральних закладів неможливе, – Бондаренко

Без “кришування” правоохоронців існування гральних закладів неможливе, – Бондаренко

У Черкасах хочуть заборонити розташування гральних закладів ближче, ніж за 200 метрів від навчальних і виховних закладів. Таку ініціативу озвучили 13 вересня під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Зокрема, членів виконкому обурив той факт, що поблизу новозбудованої гімнастичної зали, що у приміщенні колишнього кінотеатру “Мир”, розташований гральний заклад під вивіскою “Національної лотереї”. Насправді ж там розміщені гральні автомати, і в цьому місці збираються різні асоціальні елементи. Таке сусідство не підходить для місця виховання майбутніх чемпіонів, переконаний міський голова Анатолій Бондаренко.

– Впевнений, що це все неподобство відбувається не без згоди і кришування правоохоронних органів. Але ми повинні покласти цьому край, – зазначив мер.

Члени виконкому вирішили розробити проект рішення, яким буде заборонено розміщення гральних автоматів і лотерей ближче, ніж за 200 метрів до шкіл і виховних закладів. А щодо конкретного закладу біля колишнього кінотеатру “Мир”, буде підготовлене відповідне звернення до правоохоронних органів. Проведуть перевірку щодо законності розміщення цього закладу і відповідні підрозділи міськради.

Крім того, начальник управління інспектування Віталій Косяк повідомив членам виконкому, що поблизу нової гімнастичної зали знесуть кіоск з цигарками, який розміщений там абсолютно незаконно.

 

Залиште коментар