Біля Шполи почали укладати асфальт

Біля Шполи почали укладати асфальт

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з поточного середнього ремонту обходу міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 106+000 – км 111+000.

Наразі на цій ділянці автодороги протяжністю 5 км розпочалися роботи зукладання верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Провели роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером. Завершено роботи з ліквідації пучин на проїжджій частині автодороги Н-016 із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Для запобігання утворення пучин в подальшому, на ділянках, де їх ліквідували, встановили дренажні системи для водовідведення. Загалом пучини ліквідували на площі 7200 кв. м. Завершено роботи з улаштування та укріплення узбіччя.

Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт. Об’їзд міста Шпола на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань збудували в 1994 році. І з того часу, через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт цієї ділянки автодороги не проводився.
За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Залиште коментар