Більше 40 черкаських садочків у липні закриють на ремонт

Більше 40 черкаських садочків у липні закриють на ремонт

Цьогоріч на оновлення фасадів, внутрішніх мереж, заміну вікон, ремонти групових осередків, каналізації, харчоблоків та інші роботи у черкаських ДНЗ із бюджету виділили понад 66 мільйонів гривень. Торік ця сума була вдвічі меншою, інформують Новини Черкас.

У зв’язку з цим більше 40-ка дитсадків будуть закриті на ремонт у липні.

– Відповідно до санітарного регламенту, якщо у закладі проводяться будь-які ремонтні роботи, перебування там малюків заборонене, – коментує завідувачка сектору дошкільної освіти управління освіти міста Любов Доценко. – Проте, на цей період діток зможуть прийняти інші заклади, які відремонтують у червні та серпні.

Аби не було ажіотажу, в департаменті та закладах до ситуації готувалися ще з січня. Так, провели опитування серед батьків, з’ясувавши зручний для них період, в який діти б могли побути вдома, у рідних чи на відпочинку. Для більшості малюків батьки знайшли альтернативу садку. Для решти будуть забезпечені місця у “чергових” садках у кожному мікрорайоні міста.

З організаційних питань можна звертатися до адміністрацій ДНЗ та департаменту освіти та гуманітарної політики (тел. 37-83-55, каб. 210, 2 поверх, вул. Гоголя, 251).

Прочитайте ще:

Залиште коментар