У Балаклеї діти вивчили культуру Японії

У Балаклеї діти вивчили культуру Японії

8 червня працівники Балаклеївської сільської бібліотеки зустрічали пришкільний табір “Барвистий віночок” місцевої школи №1. Діти дізналися про далеку країну Японію, її культуру та звичаї,  в рамках святкування Року Японії в Україні.

Про це повідомляють Новини Черкас із посиланням на інформацію сектору культури райдержадміністрації.

Познайомилися з новими надходженнями до фонду краєзнавчої літератури, зокрема зацікавилися подарованою Валентиною Мандрикою бібліотеці збіркою “У кожній зернині – любові краплина” (упорядник Тетяна Горідько (Шатайло), колишня випускниця Балаклеївської середньої школи №1). Безперечно дітям була цікава структура поданння матеріалу в цій книзі, адже вони знайшли відповіді на запитання: коли і як у нас в Україні з’явилися пшениця, жито, овес, ячмінь, кукурудза, соя, арахіс, льон, топінамбур. Разом із своїми мамами та бабусями вони зможуть приготувати смачні страви за доступними рецептами. В збірці запропоновані до читання акровірші та загадки вихователя дитсадка “Веселка” з м. Городища Оксани Григорчук та віночок дитячої поезії від Валентини Мандрики, поетеси, вчителя-методиста Балаклеївської  загальноосвітньої школи № 1.

Після огляду книжкових виставок та тематичних зон читання бібліотекарі запросили дітей на літній майданчик на літературні посиденьки «З книгою жити – з добром дружити», де діти приймали участь у вікторинах, турнірах, відгадували загадки та дізналися багато нового про книгу та як вона прийшла до людей. Також діти ходили по уявному подіуму та рекламували кожен свою книгу.

Гарного настрою всім дітям додали «цукерки-побажання».

Прочитайте ще:

Залиште коментар