Більше 7 тисяч черкаських безробітних пройшли профнавчання

Більше 7 тисяч черкаських безробітних пройшли профнавчання

Професійне навчання безробітних службою зайнятості здійснюється лише на замовлення роботодавців. Про це інформує “Діловий Регіон“.

Серед вакансій, які подають роботодавці регіону, майже дві третини (60 %) становлять вакансії за робітничими професіями, та підвищені кадрові потреби роботодавців щодо працівників, які володіють не лише високим професійним рівнем, а й мають суміжні професії, можуть виконувати різнопланову роботу.

Про це директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко розповів в інтерв’ю журналістам обласного телеканалу Філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція».

За його словами, у 2017 році проходили професійне навчання більше 7,2 тис. безробітних, з них переважна більшість – саме за робітничими професіями. Всього підготовка та перепідготовка здійснювалася за 25 професіями.

 «Навчатися, змінювати професію ніколи не пізно. На користь цього говорить статистика: з понад 7,2 тис. безробітних, які проходили навчання в минулому році більше ніж дві третини становили люди віком старше 35 років», – вважає Григорій Дендемарченко.

Прочитайте ще:

Залиште коментар