Благодійна вечеря може стати порятунком для трирічної черкащанки

Благодійна вечеря може стати порятунком для трирічної черкащанки

Заради одужання трирічної Діани Батій, яка бореться з тяжким онкологічним недругом, в Черкасах влаштовують благодійну вечерю. Її проведуть уже цієї п’ятниці, 15 грудня, о 18.30 в ресторані Faro del porto (на Козацькій, 2).
Під час вечері відбудеться благодійний аукціон, новорічна вистава для діток, а ще – працюватиме «жива» фотозона, де гості зможуть сфотографуватися з середньоазіатською вівчаркою (алабай), юним чемпіоном України за кличкою «Архімед».
Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Ініціаторами доброчинного вечора виступили депутат міської ради Роман Діскант, заступник міського голови, депутат обласної ради Роман Буданцев за підтримки благодійного фонду «Делікат».
– Знаємо, що для збору коштів на лікуванні Діани в нашому місті вже проводили різні заходи. Але та сума, яка необхідна дівчинці на рятівну операцію за кордоном, надто велика, – зауважує один із організаторів благодійної вечері Роман Діскант. – Історія цієї сильної дівчинки нас дуже вразила. Через це, аби допомогти, ми вирішили спрямувати частину коштів від замовлень у меню на лікування. Сподіваємося на її найшвидше одужання.
– Ось такими публічними заходами, які проводимо з благодійною метою, ми б хотіли нагадати всім людям, що допомагати насправді легко. Навіть найменший внесок – може врятувати життя дитини. Бо тільки разом нам під силу будь-які вершини, – додав у свою чергу Роман Буданцев.
Нагадаємо, минулої осені в Діани Батій діагностували нейробластому заочеревинного простору четвертої стадії. Тоді вона пройшла курс серйозного лікування, в результаті якого хвороба відступила. Утім, під час планового обстеження цього жовтня лікарі приголомшили рідних – стався рецидив.
Тепер життя Діани залежить від коштовної операції в Німеччині (її вартість становить 200 тисяч євро). Для молодої сім’ї така сума наразі непосильна, а от часу зволікати з лікуванням – немає.
Батьки не втрачають надії на повне одужання своєї маленької донечки й просять небайдужих людей допомогти Діанці отримати шанс на здорове майбутнє.
Якщо у Вас є бажання допомогти дівчинці, публікуємо реквізити:
«ПриватБанк»:
4149 4978 6041 7114
Одержувач:
Батій Ігор Ігорович (номер батька: 093 812 68 45)

Прочитайте ще:

Залиште коментар