Близько тридцяти питань розглянули на засіданні виконкому ЧМР

Близько тридцяти питань розглянули на засіданні виконкому ЧМР

Близько тридцяти питань розглянули на засіданні виконавчого комітету Черкаської міської ради. Вони стосувалися різних сфер життєдіяльності міста.

Для зручності громадян продовжили до 2028 року порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та зв’язку особам з інвалідністю по зору І та ІІ групи та членам сімей воїнів, які загинули в Афганістані та у воєнних конфліктах в інших країнах.

Затвердили порядок виплати одноразової грошової допомоги сім’ям учасників АТО, ООС, які загинули до 24 лютого 2022 року. Тепер виплата 300 тисяч гривень здійснюватиметься рівними частинами протягом 2 років.

Внесли зміни до рішення “Про затвердження міської програми розвитку фізичної культури та спорту у м. Черкаси на 2022-2026 роки”. Передбачили можливісь виплати стипендій тренерам та вихованцям з єдиноборств до 2026 року.

Проголосували за організацію сезонної торгівлі ялинками. Новорічні деревця у Черкасах можна буде придбати з 11 до 31 грудня.

Розглянули низку питань про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами та про демонтаж рекламоносіїв.

Також розглянули декілька питань служби у справах дітей і про нагородження.

«Виконавчий комітет продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Працюємо для громади і дякуємо Збройним Силам України», – прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар