Браконьєра, який сітками ловив рибу, упіймали на гарячому

Браконьєра, який сітками ловив рибу, упіймали на гарячому

Поліцейські виявили жителя Черкаського району, який в період нерестової заборони займався виловом риби за допомогою сітки.

Знаряддя лову та рибу вилучено. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України.

В рамках профілактичного відпрацювання правоохоронці Черкаського відділення поліції в адміністративних межах смт. Ірдинь, Черкаського району затримали чоловіка, який займався незаконним виловом риби за допомогою заборонених знарядь лову. Месинова стінка, довжиною 20 метрів та понад 50 одиниць риби вилучено.

За вказаним фактом Черкаським відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

Поліція нагадує, що на території країни триває нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. За порушення Правил рибальства під час нерестової заборони, особи несуть як адміністративну так і кримінальну відповідальність.

Правоохоронці звертаються до громадян у разі виявлення фактів браконьєрства на водоймах повідомляти про них до поліції за телефоном 102.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

 

Залиште коментар