Мер Черкас підтримав учасників проєкту «Допоможи ближньому»

Мер Черкас підтримав учасників проєкту «Допоможи ближньому»

Відучора у Черкасах стартував благодійний проект «Допоможи ближньому». Він обєднав підприємців, волонтерів та представників міської влади, які вирішили на час карантину підтримати малозабезпечених черкасців, забезпечивши їх гарячими обідами.

Сьогодні у ЗОШ №3, де готують їжу в рамках проєкту, побував міський голова Черкас. Анатолій Бондаренко поцікавився потребами, які існують на сьогодні у волонтерів.
«Запрошуємо усіх небайдужих допомогти із розвезенням обідів по адресах, адже екіпажів нині не вистачає. Також усі охочі можуть допомогти продуктами. Ми стартували лише вчора, проте вже сьогодні відчули підтримку черкаської громади. Так, один підприємець сьогодні передав маски для працівників кухні проєкту «Допоможи ближньому». Приєднуйтесь, разом легше робити наш світ трохи кращим!», – говорить волонтер, голова КСН «Припортовий» Лідія Дмитренко.

Анатолій Бондаренко висловив слова підтримки і подяки організаторам та учасникам проєкту.
«Пишаюся, що в нас є такі небайдужі люди. Взаємопідтримка – це один з найважливіших моментів на шляху подолання коронавірусу», – зазначив міський голова.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар