Бульвар Шевченка має бути вільним від білбордів, – Анатолій Бондаренко

Бульвар Шевченка має бути вільним від білбордів, – Анатолій Бондаренко

Бульвар Шевченка мають у найкоротші строки звільнити від незаконних рекламних конструкцій. Таке доручення дав відповідним службам міський голова Анатолій Бондаренко під час засідання виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету запитали у начальника управління інспектування Віталія Косяка, що йому заважає очистити від незаконних рекламних конструкцій хоча б бульвар Шевченка. Той відповів, що існують рішення суду, які забороняють це зробити. Як з`ясувалося під час обговорення питання, рішення суду не забороняють демонтувати білборди, а зобовязують міську раду переукласти з їхнім власником угоду, якщо той виявить бажання.

Директор департаменту архітектури та містобудування Артур Савін зазначив, що днями вони отримали листи від підрядника, який займається реконструкцією бульвара Шевченка про те, що ці білборди заважають проведенню робіт і їх потрібно демонтувати. На думку Савіна, це дає додаткові підстави для знесення цих конструкцій.

А  начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук зауважив, що існує схема розміщення реклами у місті Черкаси, затверджена ще у 2012 році, яка взагалі не передбачає наявності будь-яких білбордів і сітілайтів на бульварі Шевченка. Тож потрібно лише привести центр міста у відповідність до цієї схеми.

– Ми маємо очистити бульвар Шевченка від незаконної реклами у найкоротші терміни. Доручаю розробити проект рішення по демонтажу на наступний виконком, щоб ми раз і назавжди закрили це питання, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар