ПРЕМ’ЄР ШМИГАЛЬ: «В КОЖНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ СІМ’Ї МАЄ БУТИ НЕ МЕНШЕ ТРЬОХ ДІТЕЙ»

На політичних пагорбах Києва все частіше лунають адекватні думки щодо демографії і народжуваності. Голова уряду Денис Шмигаль сьогодні під час виступу в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив буквально наступне:

«В кожній українській сім’ї має бути не менше трьох дітей для того, щоб Україна мала прекрасні майбутні перспективи».

А перед цим констатував, що за час війни з України виїхало понад 1 000 000 дітей…

Цей діалог в ефірі виник як реакція на запропонований народними депутатами законопроєкт щодо збільшення виплат на народження в Україні до 384 450 грн (нині – 41 280). Ведучі поставили прем’єр-міністру запитання, чи знайдуться в бюджеті гроші на таке збільшення виплат.

«Українців має бути багато, українців має народжуватися багато. І держава буде підтримувати молодих батьків», – почав свою відповідь Шмигаль.

«Демографічна ситуація в країні надзвичайно важка, ми втратили величезну кількість людей. Нажаль, люди гинуть через російську агресію. Нажаль, ми втратили людей, які покинули Україну з дітьми. Понад мільйон українських дітей знаходиться за кордоном. Наша задача – повернути ці сім’ї, повернути цих дітей. А також мотивувати українців народжувати якомога більше діточок для того, щоб Україна процвітала у своєму мирному майбутньому після нашої перемоги», – сказав в ефірі Денис Шмигаль.

Відео – за посиланням: https://bit.ly/4ahhaRd

Залиште коментар