Був неодноразово нагороджений: на фронті поліг захисник із Черкащини

Був неодноразово нагороджений: на фронті поліг захисник із Черкащини

Сьогодні Тальнівська громада провела в останню земну дорогу мужнього захисника — Владислава Дигалюка.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Владислав народився 8 квітня 1995 року в місті Тальне. Навчався у Тальнівській школі №2, згодом — у Тальянківському агротехнічному коледжі, де здобув фах газовика. У 2018 році переїхав до міста Калуш Івано-Франківської області, де влаштувався на роботу та працював в акціонерному товаристві «Івано-Франківськгаз» на посаді слюсаря з експлуатації та ремонту устаткування газорегуляторних пунктів (ГРП).

У січні 2023 року Владислав став до лав Збройних Сил України. Проходив навчання за військово-обліковою спеціальністю ВОС-166. Служив водієм-сапером у складі інженерно-саперного підрозділу.

За мужність і відданість Владислав неодноразово був нагороджений. Серед нагород — Почесна грамота за сумлінне виконання службових обов’язків під час відсічі збройної агресії рф проти України, за вірність військовій присязі, мужність і самовідданість, проявлені у боротьбі за незалежність України. ЇЇ вручили з нагоди святкування Дня автомобіліста у жовтні 2024 року. У 2025 році його також нагородили двома медалями — «Ветеран війни» та «За відвагу та честь Героям України».

1 травня 2025 року, виконуючи бойове завдання інженерної розвідки, з метою встановлення невибухових загороджень, біля взводного опорного пункту поблизу села Бологівка Куп’янського району Харківської області, Владислав підірвався на вибуховому пристрої… Його серце зупинилося.

У Владислава в скорботі залишились кохана дружина Оксана, маленька донечка Настя, брат та батьки.

На Черкащині в останню путь провели Костянтина Базилевського, який поліг на фронті ще у вересні 2024 року.

Залиште коментар