Бюджет області збагатився більше ніж на 8 млн. грн.

Бюджет області збагатився більше ніж на 8 млн. грн.

На користь фіскальної служби у Черкаській області у судах вирішено 88 справ на суму 50,1 млн. гривень. До бюджетів усіх рівнів надійшло 8,4 млн. грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 4,5 млн. грн. та 3,3 млн. грн. від процедури банкрутства. Пише “Діловий Регіон”.

Цього року у регіоні на розгляді в судах перебувають 3 справи за позовами платників про стягнення бюджетної заборгованості з ПДВ на суму 2,8 млн. грн. – провадження по всіх справах порушені у минулих роках, повідомляє ГУ ДФС у Черкаській області.

Загалом у січні – квітні на користь фіскальної служби області у судах вирішено 88 справ на суму 50,1 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,4 млн. грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 4,5 млн. грн. та 3,3 млн. грн. від процедури банкрутства.

 За чотири звітні місяці поточного року від платників надійшло 25 первинних скарг з оскарженням 30 повідомлень-рішень. Розглянуто 75 скарг на суму 23,5 млн. грн. Скасовано 11 рішень на 22,3 тис. грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар