Зона безкоштовного WI-FI з’явилася у Шполі

Зона безкоштовного WI-FI з’явилася у Шполі

У парку дитячого дозвілля міста Шпола з’явилась зона безкоштовного WI-FI доступу до мережі Інтернет. Відтепер власники гаджетів та планшетних комп’ютерів можуть вільно спілкуватись у соцмережі, прийшовши на відпочинок до парку. Повідомляє “Дзвін”.

За словами системного адміністратора Шполянської міської ради Руслана Скляра, перед тим, як прийняти відповідне рішення насамперед врахували зручне розташування парку дитячого дозвілля у центрі міста, велику кількість відвідувачів та з метою створення комфортніших умов для відпочинку дітей, жителів та гостей міста Шполи.

“Безкоштовно скористатись доступом до мережі Інтернет за допомогою WiFi технології містяни та гості центру Шполянської громади можуть лише у дитячому парку, але надалі ми плануємо розширити сітку вільної WiFi-зони, – запевняє міський голова Сергій Кравченко. – Із місцями вже визначились. Наступна зона безкоштовного доступу до Інтернету з’явиться на площі Героїв Майдану, у міському парку Слави, сквері біля пам’ятника Тарасу Шевченку та парку воїнів-визволителів на Мар’янівському масиві”.

Прочитайте ще:

Залиште коментар