Частина Черкас опинилася у зоні отруйних речовин

Частина Черкас опинилася у зоні отруйних речовин

9 квітня в Південно-Західному районі Черкас стався викид отруйних хімічних речовин в повітря. Про це повідомляє речник Управління Державної служби України з НС у Черкаській області Костянтин Проценко.

До складу хімічної хмари, яка впродовж кількох годин оповила житлові будинки в районі вулиць Олени Телиги та Віталія Вергая увійшли вкрай небезпечні для людини сполуки, – бензопірен, діоксини, вуглекислий газ та оксид азоту.

За попередніми даними, всього у повітря потрапило без малого дві тони цих небезпечних речовин.

За даними медиків, ці отруйні речовини можуть стати джерелом алергії та вплинути на імунну систему людини. У першу чергу їх вплив зазвичай відчувають люди похилого віку, діти та вагітні жінки. Серед основних симптомів впливу цих речовин на людину, бронхоспазми, алергія, кашель та задуха.

Небезпечний викид отруйних речовин, який став наслідком двох масштабних пожеж, було ліквідовано силами чергового караулу 3-ї пожежно-рятувальної частини Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС. До оперативних дій із ліквідації вогню та знешкодження викиду, також була залучена техніка КП «Соснівська СУБ».

Як стало відомо небезпечна подія сталася через дві пожежі, що сталися з різницею у 6 годин у спальному мікрорайоні. Вогнем цих пожеж було знищено 180 кубічних метрів сухого листя. Наразі вогонь ліквідовано, ситуація контрольована.

Залиште коментар