Частина депутатів намагалася зірвати сесію Черкаської міськради, покинувши залу засідань

Частина депутатів намагалася зірвати сесію Черкаської міськради, покинувши залу засідань

Незважаючи на те, що на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради мали розглянути більш ніж півсотні важливих для міста питань, і цього разу не обійшлося без інсинуацій, конфліктів та намагань зірвати роботу.

Цього разу причиною конфлікту стало звернення представників громадських організацій воїнів АТО до міського голови з приводу оголошеного ним Днем жалоби через вбивство депутата міськради Михайла Бінусова.

Вони повідомили, що за час ведення бойових дій на фронті загинуло 24 черкасці, але далеко не за всіма ними в місті було оголошено День жалоби, як за очільником департаменту житлово-комунального комплексу.

Як пояснила директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук, від 25 листопада 2015 року – відколи міський голова Анатолій Бондаренко приступив до виконання своїх обов’язків, – у Черкасах прощались з двома воїнами АТО. Це було перепоховання Маломужа Олександра Вячеславовича та поховання Качура Олександра Миколайовича. І в ці дні у місті тривали загальноміські заходи з прощання та оголошувалася жалоба.

Проте, на вибаченнях наполягали не лише АТОвці, а й секретар міської ради Олександр Радуцький. Він вийшов до трибуни і заявив:

«Партія вільних демократів, БПП та депутатська група “За громаду” – покинуть засідання і не будуть голосовувати, якщо не почують вибачення міського голови».

На що міський голова запитав, у чому саме він має вибачитися і запросив представників громадських організацій до свого кабінету.

Попросили депутатів не зривати засідання й працівники КП «Черкасиектротранс», для яких вкрай важливо, щоб сесія затвердила програму розвитку міського електротранспорту. Не витримала і також сказала своє слово депутат обласної ради минулих скликань Любов Майборода. На її думку, можна не голосувати чи голосувати проти, але ж не покидати своє робоче місце.

Проте ніякі докази не вплинули на рішення депутатів фракцій Партії вільних демократів, Блоку Петра Порошенка та групи “За громаду”, які вийшли із зали засідань. Повторна реєстрація показала, що в залі залишилося 22 депутати і кворум є. Тож було затверджено порядок денний і народні обранці змогли нарешті плідно попрацювати.

«Мені надзвичайно прикро, що відбуваються такі речі. Це аморально – будучи державним службовцем і депутатом покидати зал засідань і не голосувати за важливі питання життєдіяльності міста», – прокоментував такі дії колег Анатолій Бондаренко.

 

 

 

 

 

 

 

Залиште коментар