Частину квіткових павільйонів можуть переселити до скверу «Юність»

Частину квіткових павільйонів можуть переселити до скверу «Юність»

Такою є одна з альтернатив їх розташування після ремонту театру. Про це у коментарі «Прочерку» зазначив директор департаменту архітектури та містобудування міськради Артур Савін.

Частину квіткових павільйонів можуть переселити до скверу «Юність»

– Підприємці, яким виділено земельну ділянку, мають право її використовувати. Я зараз не коментую, правильно це чи ні, але право таке в них є. Вони планували свою підприємницьку діяльність, вирощували квіти. Зараз реконструкція театру після пожежі не дозволяє їм працювати на своєму місці. Тому влада однозначно повинна розмістити їхні павільйони на іншому місці. Зараз діє мораторій на розміщення МАФів, і він не дозволяє приймати відповідне рішення. Тому ми вирішили тимчасово розмістити їх на площі, – зазначив Артур Олександрович. – Звісно, після реконструкції театру їх звідти приберуть.

Наразі власник земельної ділянки праворуч від театру планує не повертати на неї квіткові павільйони, а зробити там літній театральний майданчик-терасу за прикладом Львова чи Одеси. А квітковий павільйон переїде на інше місце.

– Рішенням міськвиконкому затверджено можливість реконструкції скверу «Юність» із тим, щоб розмістити декілька павільйонів з боку магазину «Юність», – висловив припущення Артур Савін. – Це – один із варіантів. А рішення прийматимуть виконком і «Дирекція парків».

Залиште коментар