Відсьогодні на Черкащині нерестова заборона на вилов риби

Відсьогодні на Черкащині нерестова заборона на вилов риби

З 1 квітня у 21 області України, зокрема і на Черкащині, розпочинається нерестова заборона на вилов риби, нагадують у Держрибагентстві, пише Діловий регіон. 

 

<b>Завтра на Черкащині стартує нерестова заборона на вилов риби</b>

Тривалість заборони відрізняється залежно від областей та водойм. На Черкащині термін нерестової заборони на території Кременчуцького водосховища встановлено на період з 1 квітня по 9 червня, в корінних водах – з 1 квітня по 20 травня, в придаткових з 1 квітня по 30 червня. Про це йдеться у повідомленні Черкасирибоохорони.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50.

Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства, рибалкам-любителям під час нересту дозволяється виключно любительське рибальство однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега у межах населеного пункту у дозволених місцях, за межами нерестовищ (межі визначенні у наказах). Заборонено пересування плавучих засобів (човнів), організацію змагань з рибальства, проведення підводного полювання.

Залиште коментар