Чемпіонат області зі спортивної гімнастики визначив кращих серед 180 учасників

Чемпіонат області зі спортивної гімнастики визначив кращих серед 180 учасників

14 – 15 жовтня відбувся чемпіонат  Черкаської області з гімнастики спортивної за участі 180 учасників. Підготовка до Чемпіонату України, формування збірних команд ДЮСШ, міста, області і стало основною метою даного заходу. Про це повідомив департамент освіти й гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Результати серед дівчат:

Чемпіонками стали: 
МСУ  – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;

І р.(об. пр.) 2006 р.н. – Касяненко Юлія – тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;

І р.(дов. пр.) 2005 р.н. – Зволяк Катерина – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
І р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Носкова Каріна – тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія;
ІІ р.(дов. пр.) 2006 р.н. – Бордовська Анастасія – тренери: Бордовська Т., Літовкін О.;
ІІ р.( об. пр.) 2008 р.н. – Александрова Анастасія – Красовська Алла, Красовська Анастасія;
ІІІ р. 2010 р.н. – Стрембіцька Єлизавета – тренери: Блищик В., Бордовська Т.;

І юн. р. серед 2008 р.н. –Притула Анжела – тренери: Блищик В., Бордовська Т.;

І юн. р. серед 2010 р.н. – Проценко Діана– тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія.

Срібні нагороди вибороли: Харченко Анна(І р.(об. пр.) 2005р.н.), Філоненко Ніка(І р. (дов. пр.) 2005 р.н.) , Синьоок Марія (ІІ р. 2006 р.н.), Шевченко Яна (ІІ р. 2007 р.н.), Черній Анастасія (ІІ р. 2008 р.н.), Дуженко Вероніка(ІІІ р. 2008 р.н.), КаграмановаКаріна(ІІІ р. 2010 р.н.), Монке Олександра(І ю.р. 2008 р.н.), Кукла Вероніка (І ю.р. 2010 р.н.).

Бронзові нагороди вибороли: Плахотник Юлія(І р.(дов. пр.) 2005 р.н.), ЛавріненкоВікторія(І р.  (дов. пр.) 2006 р.н.), ВидраСоломія(ІІ р. 2006 р.н.), Федоренко Глорія(ІІ р. 2008 р.н.), АкаєваАльбіна(ІІІ р. 2010 р.н.), Форманюк Дар’я(І ю. р. 2008 р.н.), Удалая Анастасія(І ю. р. 2009 р.н.)., ГонтарВероніка(І ю.р. 2010 р.н.).
Результати серед юнаків:
ІІ спортивний розряд 2006 р.н.:
ІІІ місце – Акаєв Артур, тренер: Толмачов А.І.;
ІІІ спортивний розряд 2008 р.н.:
І місце – Олійник Іван, тренер: Толмачов А.І.

До змагань гімнастів готували тренери-викладачі з гімнастики спортивної: Бордовська Т.В., Красовська А.Л., Красовська Анастасія, Блищик В.С., Рубан Ю.М., Толмачов А.І. тренери-викладачі з акробатики: Літовкін О.В., Сидоренко Д.А., Афанасьєва Т.І., Черненко Д. О., хореографи : Нечмірьова В.М., Зуєва Т.І.

Прочитайте ще:

Залиште коментар