Через аномальну погоду на Черкащині з’явилися гриби

Через аномальну погоду на Черкащині з’явилися гриби

Новий рік не подарував Черкащині снігу й зимового морозу, зате здивував появою грибів. У перші дні січня черкащани відправились на тихе полювання.

Першого дня 2018-го у сосновому лісі села Вергуни черкащанка наповнила свій кошик грибами гігрофорами. Цим вона поділилась у Facebook-спільноті “Гриби України”, інформує vikka.ua.

“Надибала якісь дивні червоні гриби, серед яких є кучеряві велетні. Нажаль, зовсім не густо, навіть поганки вже втомлені. Розчарована хотіла йти додому, і попхалася по урвищу, а там ось вони, мої любі, чекають. Я вже й не сподівалась, але трошки щастячка назбирала”, – написала вона.

 

Уже другого січня черкащанка, окрім гігрофорів, натрапила й на зеленушок, але вже в сосновому лісі села Нечаївка. Трапилось це під час прогулянки з конем, зазначає жінка в соцмережі.

Також цього дня гриби були помічені черкащанами і в мішаному лісі в Золотоніському районі. Чоловік знайшов зимовий опеньок, щоправда побоявся брати його для вживання.

“У мішаному лісі знайшов такі гриби. Кажуть що це зимовий опеньок, але я ніколи його не збирав”, – пише черкащанин у Facebook.

Великим “уловом” грибів третього січня похвалилась у соцмережі й жителька Золотоноші.

Нагадаємо, через аномальне тепло на Черкащині зацвіли кульбаби та прокльовуються підсніжники.

Залиште коментар