Через безвідповідальність деяких депутатів у Черкасах не можуть використати 30 млн.грн.

Через безвідповідальність деяких депутатів у Черкасах не можуть використати 30 млн.грн.

Понад 30 млн.грн.субвенції виділила Черкасам держава. Вони мають піти на соціальні цілі. Як-то: розвиток фізичної культури і спорту, виплату щомісячної допомоги політв`язням і репресованим, заходи соціально-економічного розвитку окремих територій, виплату грошової компенсації за належні до отримання жилі приміщення для ветеранів війни, учасників АТО, інвалідів АТО, лікування дітей з рідкісними хворобами.

Проте використати ці кошти зараз неможливо. Адже сесії міської ради поки не призначили, а депутатська комісія міськради, на якій мали розглянути зміни до бюджету, не зібрала кворуму.

«Учора виконавчий комітет ухвалив зміни до бюджету в частині субвенції. У бюджетному законодавстві передбачено, що департамент фінансової політики на підставі рішення виконавчого комітету за погодженням з постійною комісією має можливість вносити зміни до бюджету в частині міжбюджетних трансфертів. Якщо б комісія відбулася, ми могли б уже внести зміни до розпису, і відповідні департаменти могли б з ними працювати», – розповіла директор департаменту фінансової політики Черкаської міськради Тетяна Харенко.

«Бюджетна комісія була скликана. Прийшли усі представники партій «Батьківщина» та «Черкащани». Та кворуму не було через те, що не з’явилися представники фракцій «Партії вільних демократів» і «БПП-Солідарності». Прикро, що саме ці люди, які постійно наголошують на необхідності ефективного використання бюджетних коштів, нині блокують питання надходження до бюджету 30 мільйонів гривень», – зазначив голова бюджетної комісії міськради Юрій Тренкін.

Повторно провести засідання цієї депутатської комісії спробують сьогодні, 31 липня, після обід.

Залиште коментар