Через невиплату зарплати з Черкасиобленерго масово звільняються працівники

Через невиплату зарплати з Черкасиобленерго масово звільняються працівники

На підприємстві зарплату не отримують уже 2 місяці. У попередній кризовий період безгрошів’я переслідувало енергетиків упродовж п’яти місяців. Повторення ситуації для колективу є дуже болючим, керівництво побоюється енергетичного колапсу: доведені до відчаю фахівці масово звільняються, а настрої серед енергетиків такі, що вони готові до кардинальних дій, інформує “Дзвін”.

 

“Люди на  межі, лише сьогодні в управлінні на стіл лягло три заяви, – каже Лут. – У штаті відділу закупівель має бути п’ять вантажників, а працює лише один. На увесь Черкаський РЕМ лише один екскаваторник. Ми навіть тракториста не можемо знайти  для роботи, бо люди не хочуть тут працювати”.

Наразі енергетики здебільшого терплять. Молодь мало що стримує, на своїх місяцях залишаються переважно ті, хто віддав підприємству десятки років. Так, ось уже другий місяць за кошт рідних живе вантажник-стропальник ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Лісовий. Чоловік працює на підприємстві 18 років.

“Жінка у мене працює, діти, то у батьків трохи візьму, хоч вони і пенсіонери, – розповідає Віктор. – Тримаємося. Я тут, бо мені немає сенсу звільнятися через вік. Думаю, що все повинно налагодитися. Туго, дуже туго, але куди діватися? Та і підприємство залишати в таку скруту шкода…”

Віктор розповідає, що днями звільнився його колега, тож роботи у нього побільшало. Ситуація щодня загострюється. Так, у деяких підрозділах уже звільнилася третина спеціалістів.

Залиште коментар