Через політичні «ігри» Черкаси можуть залишитися без баскетбольно-концертної арени

Через політичні «ігри» Черкаси можуть залишитися без баскетбольно-концертної арени

Оскільки земельна ділянка, на якій планували розмістити баскетбольно-концертну арену, відведена у детальному плані забудови Митниці, а він був скасований на останній сесії міськради, Черкаси ризикують не отримати державного фінансування на це важливе для міста будівництво.

Про це сьогодні на прес-конференції, яку проводили спільно представники кількох політичних сил, розповів депутат від Партії вільних демократів Олександр Згіблов.

«На рівні держави Кабінетом Міністрів було прийняте рішення про будівництво в Україні п’яти універсальних спортивно-концертних арен. Ми провели значну роботу, щоб потрапити в цей список. У нього увійшли Вінниця, Біла Церква, Рівне, Черкаси. В трьох містах ділянки виділені і йдуть підготовчі роботи», – нагадав він передісторію цього питання.

За словами Олександра Згіблова, у квітні він звернувся в міську раду, до мера та його заступників, щодо виділення землі для комунального підприємства «Будівельник» під будівництво арени. Головною умовою була розвинена інфраструктура, аби 2,5-3 тисячі людей могли без проблем приїхати на заходи, які там відбуватимуться.

Саме в цей час готувався план забудови Митниці, в якому й передбачили місце для будівництва арени з дотриманням цієї умови, адже до Митниці добра третина черкасців можуть потрапити й пішки.

На сьогодні план забудови Митниці скасовано, нової ділянки під будівництво баскетбольно-спортивної арени не виділено. І невідомо коли буде виділено, оскільки у міський раді спостерігається серйозний розкол, а робота виконкому нині під великим питанням.

За таких обставин Черкаси можуть не отримати близько 100 млн. грн, які держава готова вкладати в будівництво арени. А тим часом місто, в якому активно розвивається спорт, гостро потребує такого майданчика. Як зазначив на прес-конференції депутат Руслан Зоря, команді «Черкаські Мавпи» цього року відмовили в участі в Європейських кубках саме через відсутність зали, необхідної для змагань такого рівня.

Прочитайте ще:

Залиште коментар