Черга в черкаських дитсадках складає більше тисячі осіб, – Волошин

Черга в черкаських дитсадках складає більше тисячі осіб, – Волошин

У Черкасах черга у дитячих садках становить більше тисячі осіб. Про це на ранковій нараді міського голови Анатолія Бондаренка повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, передає кореспондент УНН-Центр.

“Цьогоріч до дитячих садків не можуть потрапити близько ста осіб, а загальна черга становить більше тисячі осіб”, – сказав Ігор Волошин.

Як повідомила на нараді директор департаменту фінансової політики ЧМР Наталія Джуган, показник кількості вихованців у садках менший на 1280 осіб або 10,5 % від середнього по Україні.

“У Черкасах 53 садки, їх відвідують близько 11 тисяч вихованців. Для порівняння: у Вінниці майже така ж кількість дошкільних навчальних закладів, зокрема 54, але у них виховуються майже 18 тисяч дітей”, – зауважила Наталія Джуган.

Вона також додала, що у зв’язку з цим у дитячих садка міста “найдорожчі” діти.

“Обсяг видатків на одного вихованця ДНЗ цьогоріч складає 20205 грн, що є одним з найбільших показників і на 4221 грн більше середнього (15984 грн) серед міст, що порівнювались», – сказала Наталія Джуган.

Обговорюючи показники, члени наради додали, що у місті не вистачає садків лише на Митниці та на вул. Корольова.

Прочитайте ще:

Залиште коментар