Рятувальники евакуювали чоловіка і двох дітей з палаючого будинку

Рятувальники евакуювали чоловіка і двох дітей з палаючого будинку

12 травня о 21:40 до оперативно-координаційного центру Управління від мешканців 4-поверхового житлового будинку надійшло повідомлення про сильне задимлення сходової клітини в житловому будинку на вулиці Самійла Кішки (Рози Люксембург).

На місце події були спрямовані пожежні розрахунки з 1-ї державної пожежно-рятувальної частини Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС.

Зусиллями вогнеборців, пожежу впродовж півгодини вдалося локалізувати, а о 22:16 повністю ліквідувати. Завдяки професійним діям співробітників Служби порятунку, вдалося запобігти поширенню вогню на житлові квартири будинку.

Під час ліквідації пожежі, рятувальники, встановивши автодрабину провели евакуацію із небезпечної зони 3-х людей, 30-річного чоловіка та 2-х дітей 4-х та 11-ти років. Потерпілі, які не могли самостійно пройти зону сильного задимлення опинилися відрізаними від шляхів евакуації та рятувалися на балконі 4-го поверху.

Після огляду лікарями потерпілих, дітей було госпіталізовано до дитячої міської лікарні, на ранок їхній стан оцінювався як задовільний. Чоловік медичної допомоги не потребував.

Розслідуванням пожежі, встановлено, що причиною загорання стало коротке замкнення електромережі в кабельних тунелях між 3-м та 4-м поверхами.

Загалом на місці події працювали 12 рятувальників та три одиниці пожежної та спеціальної техніки.

Залиште коментар