Черкаська «Батьківщина» вважає, що проти їхньої політсили застосовують брудні технології

Черкаська «Батьківщина» вважає, що проти їхньої політсили застосовують брудні технології

Одним із питань сьогоднішньої прес-конференції, яке озвучив депутат Черкаської міської ради від фракції «Батьківщина», керівник обласного штабу Юрій Тренкін стосувалося брудних технологій, які застосовуються проти політичної партії «Батьківщина».

Під час прес-конференції Юрій Тренкін зазначив, що чим ближче до виборів, тим жорсткіший опір чинить нинішня влада. Оскільки ніяких реальних аргументів проти опонентів у неї немає, то вона застосовує найбрудніші технології, провокації, фальсифікації і відверту брехню.

Нині найбільше бруду і наклепів ллється на адресу лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, справжнього лідера народної підтримки, головного ворога корумпованої влади.

«Особливий наголос провокатори і фальсифікатори роблять на темі патріотизму Тимошенко. Вони все роблять для того, щоб поставити під сумнів патріотизм лідера «Батьківщини», яка насправді має жорстку позицію в питанні протидії російської агресії і повернення окупованих територій Донбасу та Криму. Усі дії Тимошенко, усі голосування фракції «Батьківщина», усі заяви підтверджують непохитність її патріотичної позиції – агресія має бути припинена, відновлена територіальна цілісність України, мир має бути лише на умовах України і в інтересах українців», – наголосив Юрій Тренкін.

Він назвав фальшивий патріотизм нинішньої влади ширмою для роботи на користь агресора. Адже факти чітко вказують, що головним партнером Путіна і інструментом проведення його політики є саме нині діюча влада та президент Порошенко.

Одним із таких фактів є підписання умови Путіна під час перших і других мінських перемовин. Тепер влада проштовхує закон про особливий статус Донбасу. По суті це заморожування конфлікту в інтересах Росії.

«Батьківщинівці» вважають, що Порошенко керований Путіним, бо має бізнес в Росії і з Росією, і на нього легко тиснути, просто створивши проблеми для його бізнесу.

Крім цього, Порошенко публічно підтримує Медведчука – кума Путіна і провідника його інтересів. Медведчук особисто від Порошенка отримав привілей літати власним літаком до Москви, коли авіаційне сполучення з Росією припинено.

«Сьогодні уже ні для кого не секрет, що нині діючий президент послаблює армію. Він постачає українському війську неякісну зброю, вироблену на його заводах, за завищеними цінами. За ці гроші можна було купити на потреби армії вдвічі-втричі більше якісного озброєння», – зауважив Юрій Тренкін.

Партієць наголосив, що справжньою патріотичною силою, здатною протистояти російській агресії та мародерству і корупції чинної влади, є саме «Батьківщина». Люди це розуміють, про що свідчить велика електоральна підтримка політичної сили «Батьківщина» та її лідера.

Залиште коментар