Черкаська міськрада ухвалила бюджет розвитку та ПСЕР на 2020-2023 роки

Черкаська міськрада ухвалила бюджет розвитку та ПСЕР на 2020-2023 роки

27 січня відбулася позачергова сесія Черкаської міської ради. На ній народні обранці затвердили програму соціально-економічного і культурного розвитку міста Черкаси на 2020-2022 роки та внесли зміни до рішення міської ради «Про міський бюджет на 2020 рік».

Під час обговорення пропозиції деяких депутатів були враховані, інші – не набрали необхідної кількості голосів. Серед підтриманих, зокрема, і пропозиція депутата Юрія Тренкіна щодо виділення 30 млн.грн для ОСББ.
Голова бюджетної комісії у коментарі «Про головне» розповів детальніше про підтримані колегами пропозиції.
«Я добився збільшення на 10 млн. грн..від раніше пропонованої суми на фінансування ОСББ. Також колеги підтримали мою пропозицію виділення коштів на поїздку наших переможців на змагання з робототехніки у сумі 625 тис. грн., 425 тис. грн.. – на лікування дитини, яка має дуже серйозну хворобу. За моєю пропозицією збільшили фінансування на поточний ремонт міжквартальних проїздів – 10 млн. грн.. Крім того, за пропозицією «батьківщинівців» затверджене співфінансування 3 дитячих спортивних шкіл, на які у минулому році була виділена субвенція з державного бюджету, – повідомив депутат.

Ухвалені рішення прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко. Він зазначив, що у бюджеті розвитку, на жаль, не вдалося врахувати усіх існуючих потреб міста.

«Навіть якщо б бюджет розвитку був удесятеро більшим, його б не вистачило на вирішення усіх без винятку проблем, які існують у нашому місті.

Проте в бюджеті враховані сталий розвиток і продовження капітальних ремонтів вуличної мережі, мережі закладів освіти, медицини, науки, спорту, культури. Фактично, можна сказати, що по-мінімуму враховані всі проблеми і всі перехідні об’єкти, які були розпочаті у 2019 році. Це дасть нам змогу розрахуватися з підрядниками і надалі продовжити капітальні ремонти на тих об’єктах, які розпочаті у минулому році.
Сьогодні також ми проголосували для виділення 30 млн.грн. для ОСББ. Зокрема, 10 млн. грн. – це перехідні об’єкти, 15 млн. грн. – це ті видатки, які закладені, і 5 млн. грн. – на ремонт ліфтів. Звісно, цього недостатньо, але на сьогоднішній день потрібно спочатку використати ті кошти, які є. А потім за результатами І півріччя, якщо буде перевиконання, ми готові і надалі сприяти розвитку ОСББ.

Загалом можу сказати, що депутатська більшість працює злагоджено. І хоча окремі депутати намагаються внести певний деструктив у перебіг засідань, нам вдається приймати важливі рішення для життєдіяльності міста», – підкреслив Анатолій Бондаренко.

Залиште коментар