Черкаська студентка презентувала виставку картин

Черкаська студентка презентувала виставку картин

Молода художниця, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Дмитренко презентувала виставку власних картин «Совин Яр». Експозиція налічує 24 мистецькі твори. Про це повідомляє сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

За словами художниці, більша частина картин — це краєвиди села Водяники. На виставці представлені й інші полотна. На них зображені квіти та пейзажі рідного краю.

Експозицію картин радо розмістила у своїй галереї народного мистецтва голова Черкаського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольга Мартинова. Під час виступу Ольга Михайлівна наголосила, що Тетяна Дмитренко талановита молода художниця, а її перша виставка — це впевнений старт у справжнє мистецьке життя.

Зі словами вдячності до присутніх звернулася авторка виставки.

— Сьогодні у мене особливий день — я презентую власну виставку картин. Про цей день я мріяла з дитинства. Приємно, що мене підтримали і допомогли реалізувати задуми. Вдячна за допомогу. Переконана, що це лише початок, а в майбутньому буде ще не одна мистецька виставка», — зазначила Тетяна Дмитренко.

Залиште коментар