У черкаському ЦНАПі оновили виставку дитячих малюнків до Великодня

Цього разу до облаштування мистецького Art-простору долучилися вихованці Зразкового художнього колективу «Дивосвіт» Багатопрофільного молодіжного центу. Про це інформують на сторінці Департаменту освіти та гуманітарної політики.

Талановиті діти підготували виставку під назвою «Великодні візерунки», на якій представлено 65 творчих робіт у різних техніках  виконання, таких як: оригамі, квілінг, витинання, айріс-фолдінг, торцювання, паперопластика, живопис та писанкарство. Ознайомитись з нею можна в приміщенні відділу біометричних паспортів ЦНАП (вхід з вулиці Благовісної).

На захід завітали й заступниця директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальниця управління освіти Надія Євчак разом із фахівцями департаменту освіти.

«Чудово, що виконуючи свої справи, містяни мають можливість поринути у світ мистецтва і хоч на мить відволіктися від буденності та насолодитися красою й творчістю. Це нагадує нам про важливість культурного розвитку та збагачення нашого життя різноманітністю мистецьких вражень», – відзначила Надія Володимирівна.

Нагадаємо, що в залі прийому заявників ЦНАПу незмінною залишається локація фоторобіт загиблого черкаського військового Володимира Мукана.

Залиште коментар