Черкаські боксери стали одними з кращих

Юні боксери з Тального наприкінці минулого тижня побували аж на двох чемпіонатах та змогли вибороти високі нагороди. Про це пишуть «Вісті Черкащини».

Перший турнір проходив у Черкасах – відбірковий чемпіонат Черкаської області імені Самійла Кішки на зональний Чемпіонат України (Черкаська, Дніпровська, Кіровоградська області). Семеро спортсменів боксерського клубу «Тріумф-Спорт» на базі Тальнівської та Маньківської спортшколи брали участь й усі вийшли до фіналу. Золото вибороли Олексій Цимбал(56 кг), Микола Малишко(59 кг), Роман Панько(68 кг). Срібні нагороди привезли Дмитро Письменний(41,5 кг), Назар Назаренко(56 кг), Олексій Поліщук(62 кг), Михайло Янківський(80 кг).

Інший престижний захід – всеукраїнський турнір з боксу відбувся у Миргороді Полтавської області 1-3 березня. 150 боксерів з усієї України з’їхалися позмагатися за першу сходинку чемпіонату. Спортивний боксерський клуб « Тріумф-Спорт», представляли десять спортсменів та два тренери –Іван Бабой з Тального та Сергій Пожиток з Маньківки. Юні боксери Анатолій Коробчук, Роман Панько, Артур Січкар, Михайло Янківський, Анастасія Шаргородська вибороли перші місця. А Роман Тарликов та Олексій Поліщук посіли другі. Назаренко Назар – третє. На жаль, лідери команди Дмитро Письменний та Микола Малишко в призери не потрапили, поступившись місцевим боксерам, посіли 5 місце з роздільним рішенням суддів.