У Черкасах визначили КРАЩИХ ЮНИХ ЛУЧНИКІВ КРАЇНИ

Чемпіонат України зі стрільби із лука в приміщенні серед кадетів та молодших з 26 лютого по 1 березня приймали Черкаси.

124 учасники в двох вікових категоріях з 14 областей України (Черкаська, Чернігівська, Чернівецька, Хмельницька, Харківська, Одеська, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Запорізька, Житомирська, Сумська та м. Київ) змагалися за перемогу в міському палаці спорту “Будівельник”.

На відкритті змагань перший постріл із лука виконав Вадим Мазніченко – воїн черкаського 14 окремого мотопіхотного батальйону, герой АТО, нагороджений орденом “За мужність”. На тогорічних Іграх Нескорених Вадим здобув бронзу в особистому заліку й золото в командному заліку зі стрільби із лука.

Також на змагання завітали заступник міського голови Черкас Анастасія Чубіна, заступник голови Черкаської ОДА Олександр Шамрай, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Іван Солодкий, управлінці міської та обласної влади, містяни та представники засобів масової інформації.

Черкаську область на змаганнях представляли вихованці КДЮСШ №2 Черкаської міської ради, Золотоніської ДЮСШ та Христинівської ДЮСШ. Саме у цих спортивних школах культивується стрільба з лука.

За результатами змагань команда Черкаської області здобула наступні результати.

 

МОЛОДШІ КАДЕТИ

Команда серед чоловіків до 15 (юнаки) вправа М-3х2 18м.: ІІІ місце – Ангеловський Артем, Куник Антон, Брикун Віктор.

Особисті виступи: IV місце – Брикун Віктор, VII місце – Ангеловський Артем.

Команда серед жінок до 15 (дівчат) вправа М-3х2 18м.: ІІІ місце – Ситник Єлизавета, Оксана Сальнікова, Валерія Буга.

Особиста першість: VII місце – Ситник Єлизавета.

 

СТАРШІ КАДЕТИ (до 18 р.)

Команда серед чоловіків до 18 (кадетів) М-3х2 18м.: ІІІ місце – Алєксєєв Олександр, Карбівничий Артьом, Плаха Артем.

Команда серед жінок до 18 (кадеток) М-3х2 18м.: VII місце – Бобік Лідія, Колошмай Марія, Шелудько Ангеліна.

💬”Вітаю черкаських спортсменів та тренерів з чудовими результатам. Радію, що порівняно з попередніми змаганнями ми суттєво додали. Вірю, що в наступних стартах наші лучники покажуть ще кращі результати. Дякую всім організаторам за можливість провести першість у нашому місті. Дякую всім командам з усієї України, хто в такий складний час для держави приїхав на змагання”, – зазначив президент Федерації стрільби з лука Черкаської області Ігор Волошин.

Дякуємо за підготовку, проведення і підтримку змагань: усій команді Черкаської Федерації, Федерації стрільби з лука України, Черкаській міській раді, департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР, КДЮСШ #2 ЧМР, КП “Будівельник”, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

джерело: фб-сторінка Федерації стрільби з лука Черкаської області

Залиште коментар