Черкаські депутати від БПП продемонстрували, що не довіряють чинній владі

Черкаські депутати від БПП продемонстрували, що не довіряють чинній владі

Фракція БПП в Черкаській міський раді не довіряє чинній владі в особі президента? Такий висновок можна зробити з їхнього голосування на засіданні, яке відбулося 11 жовтня. Адже саме «порошенківці» не підтримали питання про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста шляхом придбання державних цінних паперів.

Департамент фінансової політики Черкаської міської ради виступив із пропозицією розміщувати тимчасово вільні кошти міського бюджету шляхом придбання державних цінних паперів. На сесію був підготовлений відповідний проект рішення.
Як ідеться у пояснювальній записці, це було необхідно для підвищення ефективності управління тимчасово вільними коштами міського бюджету, так як дохідність операцій з придбання державних цінних паперів є вищою (18,0 % річних), ніж від операцій з розміщення тимчасово вільних коштів на депозитах (12,1 % річних).
Однак питання не отримало потрібної кількості голосів. «За» проголосувало усього 18 обранців. Голосування провалили представники БПП. Разом з ними утрималися та не голосували “гриценківці” та “вільні демократи”.
Зокрема, проти такого рішення виступив депутат Олександр Радуцький.

– Ми не зможемо оперативно зняти кошти, якщо потрібно буде щось проплатити, – зазначив «порошенківець».

Натомість голова фракції ВО «Батьківщина» Роман Діскант таку ситуацію вважає абсурдною.

– Фінансисти просили в депутатів надати їм ще одну можливість заробляти гроші. «Батьківщина» за це проголосувала, а фракція БПП заперечує, говорять, що держава може надурити і не віддати гроші. Виходить сюрреалізм. Депутати з «Батьківщини» просять давати кошти державі, бо в них зараз не вистачає фінансів, а в нас є надлишки, а БПП говорить, що Порошенко в лиці гаранта держави не віддасть нам кошти, – зазначив Діскант.
– Виходить, що фракція БПП в черкаській міський раді не довіряє чинній владі в особі президента та не голосує за розміщення вільних коштів в державних облігаціях! Шкода, що через таку позицію деяких депутатів місто Черкаси втрачає можливість заробити додаткові кошти, – прокоментував депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

 

Залиште коментар