Черкаські депутати передали на передову дрон

Депутати Черкаської обласної ради від фракції «Батьківщина» передали українським захисникам професійний дрон DJI Мatrice 30Т.

 

Про це інформує пресслужба обласної парторганізації.

Це нове покоління професійних дронів із потужною продуктивністю польотів.

Черкаські партійці постійно допомагають Збройним Силам України – відправляють на фронт автомобілі, необхідне в умовах бойових дій обладнання, медичні засоби, гуманітарну допомогу та інші важливі вантажі.

«Підтримка військових повинна бути постійною і ми не припиняємо їм допомагати. Українські захисники звертаються до нас за допомогою і ми намагаємося якнайшвидше знайти все, що вони замовляють», – розповів голова фракції «Батьківщина» у Черкаській обласній раді Семен Радченко.

Замовлення на дрон виконали за клопотанням 67 окремої механізованої бригади.

«Такі квадракоптери є незамінною допомогою на передовій. Вони дозволяють спостерігати за ситуацією на відстані до 12 км, виявляти ворожу техніку, налаштування їхньої артилерії, корегувати вогонь. Цей дрон надійний у військових умовах, добре адаптується до різних середовищ, якісно передає необхідні дані, легкий та портативний», – каже командир зводу матеріального забезпечення 67 окремої механізованої бригади Іван.

Під час передачі дрона він вручив обласним депутатам фракції «Батьківщина» подяку від воїнів батальйону.

«Такі «пташки» рятують життя українських воїнів. Тому наші партійці відразу відгукнулися на запит цього військового підрозділу. Дякуємо нашим захисникам, що ми можемо жити без обстрілів і працювати на мирних територіях», – сказав депутат обласної ради від «Батьківщини» Віталій Чен.

Залиште коментар