Черкаські гімназисти працюють над створенням і програмуванням робота

Черкаські гімназисти працюють над створенням і програмуванням робота

Члени команди з робототехніки «KiborgsUA» розпочали активну підготовку до нового сезону FLL та зустрілися з експертами, інформують на сторінці Черкаської гімназії №9 у фейсбук.

Уже стартував цьогорічний сезон чемпіонату FLL 2019-2020. Темою, над якою працюватимуть школярі всього світу, стала «CITY SHAPER – формуй місто». Діти досліджуватимуть та вирішуватимуть проблеми зростаючих мегаполісів і розбудови розумної, зручної та доступної інфраструктури для мешканців міст.

Учасники та тренери команди «KiborgsUA» розпочали активну підготовку до нового сезону. Наразі вони працюють над створенням та програмуванням робота, який виконуватиме місії на оновленому «міському» полі, а також починають досліджувати проблематику міст всього світу, аби віднайти важливу проблему та створити інноваційний проєкт, аби її вирішити.

Команда зустрілася з експертами – представниками Черкаської міської ради, аби обговорити проблеми, які нині існують в Черкасах в напрямку містобудування, дизайну міського середовища, реклами тощо. В гості до гімназистів завітали начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук та начальник відділу містобудівного кадастру та ГІС Федір Балаба. Учасники, тренери та експерти обговорили, яка нині ситуація в місті, які питання найбільше турбують жителів Черкас та як можна ці проблеми вирішити.

Звернули увагу й на глобальні проблеми всього людства та проблеми жителів мегаполісів. Експерти поділилися своїми напрацюваннями та досвідом в напрямку розвитку архітектури та містобудування, надали цікаві ідеї для опрацювання та можливого втілення.

Залиште коментар